Rüyada limonlu kurabiye yemek

Rüyada limonlu kurabiye yemek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, dertlerinin günden güne artacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, ona yakınlaşmaya çalışacağına, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine alamet eder.

Rüyada limonlu kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz şikayetlerden kurtulmanızı sağlayabilir.

Rüyada limonlu kurabiye yemek yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına yorulur.

Rüyada limonlu bal yemek emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine tabir olunur.

Rüyada limonlu çay içmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, çok büyük yenilikler yapacağına delalettir.

Rüyada limonlu gazoz yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, yaşamın kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada limonlu çay yapmak düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine yorulmaktadır.

Rüyada limonlu kek almak işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına rivayet eder.

Rüyada limonlu su içmek borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada limonlu dondurma yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerine yeni işler katacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.