Rüyada lezzetli kurabiye yemek

Rüyada lezzetli kurabiye yemek saadete ereceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, malının artmasına, bereketlenmesine, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada lezzetli kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Gereği kadar kazanmamak, çok fazla iş yükü, altından kalkılamayacak kadar çok iş yapma zorunluluğu ani tepkiler vermenize neden olabilir.

Rüyada lezzetli kurabiye yemek arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza inanılır.

Rüyada çok lezzetli kurabiye yemek kişinin tüm hayatının değişeceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına tabir olunur.

Rüyada lezzetli bir şey içmek sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına işaret etmektedir.

Rüyada lezzetli et yediğini görmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok lezzetli yoğurt yemek yeni bir ortama gireceğine, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına işaret eder.

Rüyada lezzetli çikolata yemek istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada çok lezzetli pasta yemek şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya işarettir.

Rüyada lezzetli pilav yemek geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.