Rüyada lacivert çarşaflı kadın görmek

Rüyada lacivert çarşaflı kadın görmek hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, mutsuz olacağına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına delalet eder.

Rüyada lacivert çarşaflı kadın gördüyseniz:

  • Aynı hataları tekrarlamadan önce geçmişte yaşananları hatırlamanızda fayda var.

Rüyada lacivert çarşaflı kadın görmek işinde terfi alacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kazancının azalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe çarşaflı kadın görmek dertlerin bölüşüleceğine, sosyal konumunun değişeceğine inanılır.

Rüyada çarşaflı güzel kadın görmek çok üzücü olaylar yaşayacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada çarşaflı peçeli kadın görmek işlerin ters gideceğine, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine delalettir.

Rüyada çarşaflı kadın görüp korkmak zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli çarşaflı kadın görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek ne demek yapacağı planların altüst olacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.