Rüyada kirletmek

Rüyada kirletmek kötü gününü de paylaşacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, mallarının artacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kirletmek gördüyseniz:

  • Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir.

Rüyada kirletmek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada üzerini kirletmek hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, yeteneklerini geliştirmeye alamet eder.

Rüyada üstünü kirletmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada pantolonu kirletmek yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyu kirletmek işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada camiyi kirletmek çok büyük maddi zarara uğrayacağına, korkularının sona ereceğine inanılır.

Rüyada birinin üstünü kirletmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada evi kirletmek sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments