Rüyada kendini şisman görmek

Rüyada kendini şisman görmek çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini şisman gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizde bazı değişimler olabilir.

Rüyada kendini şisman görmek sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine işarettir.

Rüyada kendini olduğundan şişman görmek hayatını ailesine adayacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada aynada kendini şişman görmek işlerinin açılacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine işarettir.

Rüyada kendini çok şişman görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini aşırı şişman görmek girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada şişman at görmek geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman olmak deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine delalet eder.

Rüyada şişman el görmek güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.