Rüyada kendi çocuğunu özürlü görmek

Rüyada kendi çocuğunu özürlü görmek efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğunu özürlü gördüyseniz:

  • Belli detaylara hakim olmalısınız.

Rüyada kendi çocuğunu özürlü görmek yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine yorulur.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu özürlü görmek eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunu uyutmak gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, maddi açıdan rahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunu kesmek hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu doğurmak her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunu emzirmek ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu öldürmek işlerin daha kötüleşeceğine, çok yıpranacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments