Rüyada kemirgen ısırması

Rüyada kemirgen ısırması sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, eşlerin ayrılacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada kemirgen ısırması gördüyseniz:

  • Başkalarının ilişkileriyle uğraşmak yerine kendi ilişkilerinize ağırlık vermelisiniz.

Rüyada kemirgen ısırması daha çok dünya malı edineceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kemirgen bir hayvan görmek huzurlu günler geçirileceğine, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde kemirgen görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kemirgen görmek evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine delalettir.

Rüyada kemirgen görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kemirgen öldürmek günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına delalet eder.

Rüyada büyük kemirgen görmek yeni bir haneye sahip olacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine alamet eder.

Rüyada kemirgen hayvan görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments