Rüyada kedinin boğularak ölmesi

Rüyada kedinin boğularak ölmesi onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, sorunların bir bir çözüleceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedinin boğularak ölmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda çok fazla konuşmamanızda fayda var.

Rüyada kedinin boğularak ölmesi yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada boğularak ölmek sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada boğularak öldürüldüğünü görmek hastalıklarının azalacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin boğularak ölmesi sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kişinin boğularak ölmesi işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğun boğularak ölmesi yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, saydığı ve tanıdığı biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kardeşini boğularak görmek masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına inanılır.

Rüyada boğularak ölen bebek görmek hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments