Rüyada kar felaketi görmek

Rüyada kar felaketi görmek çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bu sorunun adından kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına alamet eder.

Rüyada kar felaketi gördüyseniz:

  • Bazı işleri farklı şekilde halletme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada kar felaketi görmek yüksek bir makamı olacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir sel felaketi görmek çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada tsunami felaketi görmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına tabir olunur.

Rüyada doğa felaketi görmek aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada büyük sel felaketi görmek rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada sel felaketi olduğunu görmek çok büyük başarılar kazanacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangın felaketi görmek bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, gelirinin daimi olacağına tabir olunur.

Rüyada sel felaketi ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments