Rüyada kaplanın kedi yediğini görmek

Rüyada kaplanın kedi yediğini görmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, hacetinizin giderilmesine işaret etmektedir.

Rüyada kaplanın kedi yediğini gördüyseniz:

  • Geçmişe bağlı bazı hareketlerinizin sonuçları söz konusu olabilir.

Rüyada kaplanın kedi yediğini görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplanın birini yediğini görmek kişinin hayatının değişeceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada kaplanın et yediğini görmek malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına işarettir.

Rüyada kedi eti yediğini görmek nedir kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusunu yediğini görmek sabrını zorlayacağına, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının kedi yediğini görmek kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada timsahın kedi yediğini görmek sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada kedi horozu yediğini görmek kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Bir yorum “Rüyada kaplanın kedi yediğini görmek

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.