Rüyada kağıda yazı yazamamak

Rüyada kağıda yazı yazamamak problemlerinin biteceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, işlerinin de bir düzene oturacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kağıda yazı yazamamak gördüyseniz:

  • Fazla bonkör veya fazla iyi tavırlarınız karşı taraf tarafından suistimal edilebilir.

Rüyada kağıda yazı yazmak içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kağıda yazı yazamamak sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura işaret etmektedir.

Rüyada temiz kağıda yazı yazmak doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine yorulur.

Rüyada kağıda yazılı yazı görmek darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalemle kağıda yazı yazmak yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı kağıda yazı yazmak kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kağıda yazı yazdığını görmek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine inanılır.

Rüyada beyaz kağıda mavi kalemle yazı yazmak borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments