Rüyada kadir gecesini duymak

Rüyada kadir gecesini duymak iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada kadir gecesini duymak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız olmamanız gerektiği kadar hassaslaşarak birilerine bağlanma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Rüyada kadir gecesini duymak iç sıkıntısına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadir gecesini görmek allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadir gecesini kutlamak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, kazancında da artış meydana geleceğine yorulur.

Rüyada kadir gecesi parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ya kadir demek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına alamet eder.

Rüyada el kadir demek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, iyi halin geleceğine delalettir.

Rüyada kadir ismi kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadir günü görmek sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet şirin orhan

Rüyada camide olduğumu gördüm herkes yiyecek birşeyler dağıtıyordu kadir gecesi olduğunu biliyordum ilahiler vaazler veriliyordu sonra bı baktım öndeki 3 saftan kimse kalmadı herkes gitti hoca ön saflara doğru gelin dedi bende en ön safa gittim orada rüyadan kalktım heralde hatırlamıyorum