Rüyada içki sattığını görmek

Rüyada içki sattığını görmek emeklerinin karşılığını alacağına, hayırlı kararlar alacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada içki sattığını gördüyseniz:

  • Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız.

Rüyada içki sattığını görmek gücünün, kudretinin yerine geleceğine, kötü durumlara düşürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içmesi borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içtiğini görmek akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çay sattığını görmek maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada yağ sattığını görmek ticaretin önünün açılacağına, takdir edileceği işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada bal sattığını görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada birinin ev sattığını görmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nohut sattığını görmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments