Rüyada içki dükkanı görmek

Rüyada içki dükkanı görmek yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine işarettir.

Rüyada içki dükkanı gördüyseniz:

  • Mutlaka ikna olmak zorunda değilsiniz.

Rüyada içki dükkanı görmek sorunlar altında ezileceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına delalet eder.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içmesi üzüleceğine, pişman olacağına, insanlara iş öğreteceğine delalettir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içtiğini görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada içki şişesinden içki içmek imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada et dükkanı görmek ağlayacağına, strese gireceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada oyuncak dükkanı iş hayatında çok zarar edileceğine, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada pantolon dükkanı hayattan bıkmasına neden olacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına alamet etmektedir.

Rüyada parfüm dükkanı mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, iş hayatında zarar edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments