Rüyada hava bombardımanı görmek

Rüyada hava bombardımanı görmek şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, çarelere kavuşacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına alamet eder.

Rüyada hava bombardımanı gördüyseniz:

  • Dikkat çekmek istediğiniz konular kendiliğinden kendini gösterdiyse dile getirmemenizde fayda var.

Rüyada hava bombardımanı görmek kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada uçak bombardımanı görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada savaş uçağı bombardımanı görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada aydınlık hava iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına yorulur.

Rüyada zehirli hava atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada gri hava görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada hava kuvvetleri maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına rivayet eder.

Rüyada hava bükmek zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.