Rüyada gölün üstünde uçtuğunu görmek

Rüyada gölün üstünde uçtuğunu görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine delalettir.

Rüyada gölün üstünde uçtuğunu gördüyseniz:

  • Dahi tarafınızı kullanmanız durumunda istediğinizi alabilirsiniz.

Rüyada gölün üstünde uçtuğunu görmek kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna inanılır.

Rüyada gölün üstünde köprü görmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, her zaman çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada gölün üstünde olmak inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada gölün üstünde yürümek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sonunda mutlu olacağına işarettir.

Rüyada gölün üstünde sallanmak hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada gölün üstünde durmak özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada bulutların üstünde uçtuğunu görmek çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada donmuş gölün üstünde yürümek verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, yoluna pek çok engelin çıkacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments