Rüyada gökkuşağının başladığı yeri görmek

Rüyada gökkuşağının başladığı yeri görmek yeni iş teklifleri alacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, pek az kazanç getireceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökkuşağının başladığı yeri gördüyseniz:

  • Oluşan bir pozisyon, göründüğü kadar cazip olmayabilir.

Rüyada gökkuşağının başladığı yeri görmek eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına alamet eder.

Rüyada gökkuşağının resmini çekmek moralin bozulacağına, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada gökkuşağının altında dua etmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına alamet eder.

Rüyada başladığı işi bitirememek her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökkuşağının altında durmak yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına inanılır.

Rüyada gökkuşağının sonunu görmek ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına delalet eder.

Rüyada gökkuşağının bütün renklerini görmek eğlenceli günler geçireceğine, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine inanılır.

Rüyada başladığı namazı bitirememek allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments