Rüyada gelinlikte siyah kuşak görmek

Rüyada gelinlikte siyah kuşak görmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine delalet eder.

Rüyada gelinlikte siyah kuşak gördüyseniz:

  • Hemen hemen her şeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz.

Rüyada gelinlikte siyah kuşak görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine işarettir.

Rüyada gelinlikte yeşil kuşak görmek vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada gelinlikte mavi kuşak görmek işlerinin de hal yoluna gireceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlikte kırmızı kuşak görmek sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine yorulur.

Rüyada siyah kuşak uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine delalettir.

Rüyada siyah kuşak bağlamak yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada gelinlik üzerinde siyah kuşak görmek büyük bir borcun altına gireceğine, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine inanılır.

Rüyada gelinlikte siyah görmek niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, biraz dinleneceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments