Rüyada fışkıran suyu kapatmak

Rüyada fışkıran suyu kapatmak kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına işarettir.

Rüyada fışkıran suyu kapatmak gördüyseniz:

  • İnsanları kendinizden uzaklaştırmak yerine, zarafetinizi koruyarak kendi tarafınıza çekmeye çalışmalısınız.

Rüyada fışkıran suyu kapatmak çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına rivayet eder.

Rüyada musluktan fışkıran su görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine işarettir.

Rüyada çeşmeden fışkıran su görmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına yorulur.

Rüyada fışkıran deniz görmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, işlerinin de rast gideceğine işaret eder.

Rüyada fışkıran temiz su görmek aile hayatının hayır getireceğine, sevdiği kişiden de ayrılacağına inanılır.

Rüyada hortumdan fışkıran su görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına inanılır.

Rüyada fışkıran kan görmek sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada fışkıran su görmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada fışkıran suyu kapatmak

  1. Bende rüyamda eski sevgilimi gördüm bana iki tane hediye almıştı (biz ayrılalı neredeyse1- 2 sene olacak)
    Ben çok mutlu oluyordum onu gerçekte bildiğimden rüyada daha çok seviyorum hatta rüyada her şeyi açığa atmıştım onu sevdiğimi falan ve biz suyla uğraşıyorduk bi borunun ağzında su fışkırıyordu biz onu kapatmaya çalışıyorduk bilmiyorum ama rüya çok gerçekçi ve çok güzeldi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.