Rüyada evliya tabutu görmek

Rüyada evliya tabutu görmek işlerinde atılıma geçeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada evliya tabutu gördüyseniz:

  • Aşkta duygusallığınız devam edebilir.

Rüyada evliya tabutu görmek işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada evliya tabutu taşımak içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabutu taşımak iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabutu tutmak yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabutu kırmak geniş ve bol rızık elde edeceğine, kötü günlerini aşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada tabutu yıkamak borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına işarettir.

Rüyada ölü tabutu taşımak girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada tabutu eve getirmek alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.