Rüyada evin önünde kazı görmek

Rüyada evin önünde kazı görmek zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, yalan söylemeye, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına tabir olunur.

Rüyada evin önünde kazı gördüyseniz:

  • Kendinize manevra alanı yaratmalısınız.

Rüyada evin önünde kazı görmek yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada evin içinde kazı yapmak güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine işaret eder.

Rüyada evin önünde et görmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada evin önünde havuz aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada evin önünde su akması rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına işarettir.

Rüyada bir evin önünde kalabalık görmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada evin önünde dut ağacı görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin önünde yemek vermek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 thoughts on “Rüyada evin önünde kazı görmek

  1. Ruyada oturdugum evin icinden asagiya bakiyorum kapinin onunde kazi calismasi yapiliyor. O esnada ne oldugunu anlamadan ev one dogru yikiliyor. Binanin altinda kaliyorum engelli kizimi dusunuyorum. Yasadigini goruyorum. Hayir olur insallah.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.