Rüyada evi yılanlar basması

Rüyada evi yılanlar basması başına bazı musibetlerin geleceğine, rahata ereceğine, mutlu olacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, güzel günlerin yaşanacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına işarettir.

Rüyada evi yılanlar basması gördüyseniz:

  • Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır.

Rüyada evi yılanlar basması hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada renkli yılanlar tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü yılanlar görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada yılanlar görmek ihya huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına inanılır.

Rüyada yılan görmek yılanlar kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada topraktan yılanlar çıkması elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına yorulur.

Rüyada turuncu yılanlar görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, yalan söylemeye yorulur.

Rüyada kaçan yılanlar görmek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.