Rüyada eski sevgiliyi görmek öpmek sarılmak

Rüyada eski sevgiliyi görmek öpmek sarılmak hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, sıkıntılarının son bulacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek öpmek sarılmak gördüyseniz:

  • Başkalarına etkilemek için değil, gittiğiniz yolda başarılı olmak için uğraşmalısınız.

Rüyada eski eski sevgiliyi öpmek yeni bir eve sahip olunacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi görmek öpmek sarılmak bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi kolundan öpmek çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi ensesinden öpmek sıkıntıların ve dertlerin artacağına, dertlerin bölüşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi uyurken öpmek yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek koklamak ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi gözlerinden öpmek gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments