Rüyada eski sevgilinin omzunda uyumak

Rüyada eski sevgilinin omzunda uyumak kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, çaresiz ve yalnız kalacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, unvan sahibi olacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin omzunda uyumak gördüyseniz:

  • Çok önemli pozisyonda olsalar dahi, bazı kişileri yatıştırmak için belli ilkelerinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Rüyada eski sevgilinin omzunda uyumak herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin omzunda yatmak hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, ayağının tökezlemeyeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin omzunda ağlamak yüksek diploma alacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin omzunda ağlaması kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin omzunda uyuduğunu görmek maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin omzunda ağladığını görmek yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin omzunda ağlamak sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin omzunda taşınmak zor günler geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments