Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu görmek

Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu görmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız özel yaşamınızın aniden başka bir yöne ilerlemesine veya ani değişikliklere neden olabilir.

Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu görmek sıkıntıların büyüyeceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin erkek çocuğunu görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek ne demek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu doğurmak eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu kucağına almak iş dünyasında nam sahibi olunacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin eski erkek arkadaşını görmek yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin erkek kuzenini görmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, fakirlikten kurtulacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments