Rüyada eski sevgili ile yüzleşmek

Rüyada eski sevgili ile yüzleşmek başarıya ve zafere doymayacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgili ile yüzleşmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda aslında neler olup bittiğini anlamanız zor olabilir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ve onun eski sevgilisini görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine yorulur.

Rüyada eski sevgili ariyor hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak kötü halin son bulacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına işarettir.

Rüyada eski sevgili ile boşanmak mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgili ile basılmak hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments