Rüyada eski nişanlıyla bakışmak

Rüyada eski nişanlıyla bakışmak durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, saygının ve iletişimin bozulacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski nişanlıyla bakışmak gördüyseniz:

  • İlk işin ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranı düzeltmek olsun.

Rüyada eski nişanlıyla nişanlanmak işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada eski nişanlıyla buluşmak gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski nişanlıyla bakışmak zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine işarettir.

Rüyada eski nişanlıyla karşılaşmak amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine delalettir.

Rüyada eski nişanlıyla telefonda konuşmak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine işaret eder.

Rüyada eski nişanlıyla yolculuk yapmak çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski nişanlıyla sohbet etmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına işarettir.

Rüyada eski nişanlıyla barışmak istemek güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments