Rüyada eşinin öptüğünü görmek

Rüyada eşinin öptüğünü görmek çok iyi bir kariyere sahip olacağına, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, konuşmaz olacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Rüyada eşinin öptüğünü gördüyseniz:

  • Yani çalışmalarınızda dikkat çektikçe bazı kişiler işlerinizi baltalayabilirler.

Rüyada eşinin öptüğünü görmek cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin başka erkeği öptüğünü görmek daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, rahat nefes almaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada eski eşinin kendisini öptüğünü görmek elinin de bollaşacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eski eşinin seni öptüğünü görmek çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, huzurlu günlerin uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin bir başkasını öptüğünü görmek haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada eşinin birini öptüğünü görmek üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, layık olduklarına sahip olacağına inanılır.

Rüyada ölen eşinin öptüğünü görmek ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşinin kendisini öptüğünü görmek çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.