Rüyada ermeni görmek

Rüyada ermeni görmek lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine işaret eder.

Rüyada ermeni gördüyseniz:

  • Çok önemli görüşmelerden, önemli insanlarla birarada olmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada ermeni arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ermeni görmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada ermeni ile evlenmek yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski ermeni evi görmek gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada ermeni okulu görmek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, malının da eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada ermeni ayini görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, dertlerin biteceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada ermeni biriyle evlenmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada ermeni salatalığı görmek memur ise terfi edeceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments