Rüyada ellerin üstünde yürümek

Rüyada ellerin üstünde yürümek zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ellerin üstünde yürümek gördüyseniz:

  • Hiç bir konuda fazla açılmamalısınız.

Rüyada ellerin üstünde yürümek gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına inanılır.

Rüyada ellerin kopması kötü bir habere veya tehlikeye, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına tabir olunur.

Rüyada ellerin kelepçelenmesi sağlık sorunlarının başgöstereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ellerin yaralanması sonunda mutlu olacağına, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ellerin siyahlaşması hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ellerin ayrılması hayatın belli bir düzene oturacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada ellerin kilitlenmesi hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, esenliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ellerin yanması ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments