Rüyada elin soğuk olması

Rüyada elin soğuk olması daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, geçiminin yerinde olacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına delalet etmektedir.

Rüyada elin soğuk olması gördüyseniz:

  • İmkansızı istemeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir veya demode fikirlerin uygulanması anlamına gelebilir.

Rüyada elin soğuk olması eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sol elin morarması çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada sağ elin parçalanması sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına alamet eder.

Rüyada sağ elin delinmesi başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine alamet etmektedir.

Rüyada elin sıkışması huzurlu bir yaşama sahip olacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına yorulur.

Rüyada sol elin kırılması mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada elin iltihaplanması iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol elin kan toplaması zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments