Rüyada elektrik lambasını yakmak

Rüyada elektrik lambasını yakmak her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, terfi edeceğine, işlerinde atılıma geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elektrik lambasını yakmak gördüyseniz:

  • Yakın bir gelecekte aslında yanlış bir strateji izlediğinizi veya yanlış düzenlemeler yaptığınızı görebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada elektrik lambasını yakmak dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada gaz lambasını söndürmek maddi anlamda rahatlık göreceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada odanın lambasını yakmak sağlam bir kariyer edineceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alaaddinin sihirli lambasını görmek fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin lambasını yakmak böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalettir.

Rüyada elektrik üretmek korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada elektrik patlaması gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada statik elektrik zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.