Rüyada el parmağının çıkması

Rüyada el parmağının çıkması sorunların aşılacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, kederleneceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada el parmağının çıkması gördüyseniz:

  • Başkalarının hatalı görüşlerini veya yanlışlarını kabul etmek zorunda değilsiniz.

Rüyada el parmağının çıkması sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, maddi olarak zarar edileceğine delalet eder.

Rüyada el parmağının şişmesi aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada el baş parmağının kopması derdin ve sıkıntının biteceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sol baş parmağının kopması moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada parmağının delinmesi evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada parmağının emilmesi kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmağının kırılması sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, hayırlı bir kısmet çıkacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.