Rüyada denizaltı gemi

Rüyada denizaltı gemi kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada denizaltı gemi gördüyseniz:

  • Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir.

Rüyada denizaltı gemi hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük denizaltı görmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada denizde denizaltı görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizaltı görmek ekşi sözlük sorunların ardı ardına geleceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına rivayet eder.

Rüyada denizaltı görmek nedir ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına işarettir.

Rüyada denizaltı gemisi görmek kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizaltı aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına delalet eder.

Rüyada denizaltı görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments