Rüyada davul görmek

Rüyada davul görmek evlatlarından memnun olacağına, duraklama yaşanacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada davul gördüyseniz:

  • Kendinizi iyi hissedecekseniz bir tatile çıkmaktan daha güzel bir şey olmayabilir.

Rüyada davul nedir huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada davul çaldığını borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine tabir olunur.

Rüyada davul görmek atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine tabir olunur.

Rüyada davul taşımak kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine rivayet eder.

Rüyada davul almak kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada davul dinlemek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada davul çalıp oynamak yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde davul çalınması çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.