Rüyada damat ve torununu görmek

Rüyada damat ve torununu görmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, başını yastığa daha rahat koyacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada damat ve torununu gördüyseniz:

  • Bazı ani teklifler gittiğiniz yönü değiştirebilir.

Rüyada damat ve torununu görmek bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada torununu kurtarmak çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, çok büyük atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada torununu öldürmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada torununu görmek gelirinin azalacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada torununu kaybetmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine yorulmaktadır.

Rüyada torununu dövmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada torununu banyo yaptırmak hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada torununu hasta görmek aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.