Rüyada çörek görmek

Rüyada çörek görmek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, yeni kapılar açılacağına alamet eder.

Rüyada çörek gördüyseniz:

  • Çevrenizde size yardım etmek, destek olmak veya asistanlık yapmak isteyen kişiler olsa da, nereden başlayacaklarını bilemiyor olabilirler.

Rüyada çörek otu almak hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, fesada ve haksızlığa karışacağına işaret eder.

Rüyada çörek yapmak onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine yorulur.

Rüyada çörek satmak üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada çörek yoğurmak rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çörek çalmak yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına tabir olunur.

Rüyada çörek açmak bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine tabir olunur.

Rüyada çörek otu ekmek başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada çörek görmek kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments