Rüyada çok hasta birini görmek

Rüyada çok hasta birini görmek mutluluk ve saadete, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, duygularının ön plana çıkacağına işarettir.

Rüyada çok hasta birini gördüyseniz:

  • Bazı konularda fikir değiştirebilir veya farklı yönde ilerlemek isteyebilirsiniz.

Rüyada hasta birini hasta görmek yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine rivayet eder.

Rüyada hasta olan birini hasta görmek işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada hasta birini sevmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine işarettir.

Rüyada hasta birini korumak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, güzel bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada hasta birini taşımak hayattan yana yüzünün güleceğine, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına delalettir.

Rüyada hasta birini aramak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada çok hasta birini görmek çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına tabir olunur.

Rüyada hasta birini kucaklamak inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments