Rüyada çocuğunun lağım çukuruna düştüğünü görmek

Rüyada çocuğunun lağım çukuruna düştüğünü görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına, her gün daha fazla dolacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun lağım çukuruna düştüğünü gördüyseniz:

 • Hoşlanacağınız bir yerde yemek yemeniz, güzel bir davette bulunmanız mümkündür.

Rüyada çocuğunun lağım çukuruna düştüğünü görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına delalet eder.

Rüyada lağım çukuruna düştüğünü görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elinin de bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin lağım çukuruna düştüğünü görmek çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada eşinin lağım çukuruna düştüğünü görmek iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, satışların düşeceğine inanılır.

Rüyada başkasının lağım çukuruna düştüğünü görmek insanlar arasında yüceleceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada lağım çukuruna atlamak moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine işarettir.

Rüyada lağım çukuruna girmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine alamet eder.

Rüyada lağım çukuruna düşmek çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

4 yorum “Rüyada çocuğunun lağım çukuruna düştüğünü görmek

 1. Slm ben dün gece duva ettik yattım iki yıldır birlikte yaşadığım hayat arkadaşımla büyük bir lağım çukuruna düşduk ben onde eşim arkamda ben kendimide dışarı çıkardım esim tam olarak içinde değildi ben ciktim ama bana sesleniyor benide kurtar diye

 2. Merhabalar ruyamda ailemle sehir disinda oldugumuzu gördüm ve ben bir yerde otururken oglumun lagim cukuruna düştüğünü gördüm tam onu tutacakken ellerimden kayip gitti oldukca derin bir cukurdu ve gözükmüyor du ne anlama gelir acaba.

 3. Merhaba akşam rüyamda oğlumun lagam çukuruna düştüğünü arkasından baktım gorunmuyordu bende atladigim anda uyandım rüyam ne anlama geliyor

  • Mürşid der ki,
   Bu rüya aileye, dedikoduya ve yola tabir olunur. Rüya alimlerine göre her daim aile tarafından kollanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine; çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına; yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.