Rüyada çocuğuna ulaşamamak

Rüyada çocuğuna ulaşamamak hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında zarar edileceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına alamet eder.

Rüyada çocuğuna ulaşamamak gördüyseniz:

  • Değişiklik kapıda veya yaşanmış olan değişikliği güleryüzle kabullenmekte fayda var.

Rüyada çocuğuna su vermek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine işaret eder.

Rüyada çocuğuna dua etmek yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına işarettir.

Rüyada çocuğuna süt içirmek yollarını ayıracağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna tır çarpması başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna kavuşamamak elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna ulaşamamak uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuna bağırdığını görmek elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna bisiklet almak aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments