Rüyada çivinin battığını görmek

Rüyada çivinin battığını görmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına, sağlığın da bozulacağına, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çivinin battığını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin davranışlarını değiştirmeye çalışabilir veya bazı görevlerini değiştirebilirsiniz.

Rüyada çivinin battığını görmek sağlık sorunlarının son bulacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine alamet eder.

Rüyada çivinin çıkması bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada çivinin düşmesi işlerinde yenilikler yapacağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyada çivinin kırılması elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, çok rahat bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada çivinin ayağa batması sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada yat battığını görmek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, zahmete ve derde düşeceğine alamet eder.

Rüyada paslı çivinin ayağa batması ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gemi battığını görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.