Rüyada çiçek tohumları görmek

Rüyada çiçek tohumları görmek çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına delalet eder.

Rüyada çiçek tohumları gördüyseniz:

  • Abartılı tavırlardan veya aşırılıklardan uzak durulmaması risk almak anlamına gelebilir.

Rüyada çiçek tohumları görmek can sıkıntısının sona ereceğine, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına delalettir.

Rüyada bitki tohumları görmek sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, konfor içinde olacağına alamet eder.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada mor çiçek işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek çiçek hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek tutmak çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek tarlası dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments