Rüyada çağırdığın kişinin gelmemesi

Rüyada çağırdığın kişinin gelmemesi tartışmaların tatlıya bağlanacağına, dertlerinden arınacağına, büyük başarılar kazanılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına inanılır.

Rüyada çağırdığın kişinin gelmemesi gördüyseniz:

  • Ani değişikliklere hazır olun.

Rüyada çağırdığın kişinin gelmemesi karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına yorulur.

Rüyada iki kişinin saldırması çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine delalettir.

Rüyada iki kişinin kaybolması korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kişinin su vermesi bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına alamet eder.

Rüyada iki kişinin çatışması büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, kazancın gittikçe artacağına işarettir.

Rüyada bir kişinin çoğalması işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, kendi patronu olacağına tabir olunur.

Rüyada ölü kişinin ev yapması sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü kişinin öpmesi tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, bol dua edeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments