Rüyada büyülü yılan görmek

Rüyada büyülü yılan görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada büyülü yılan gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi kendi özel dertlerinize gereğinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir.

Rüyada büyülü yılan görmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, hastalıklarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyülü bir yer görmek tabiatı kötü olan kişiye, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada büyülü eve girmek uzun süre cesaretini toplayamayacağına, duaların kabul göreceğine alamet eder.

Rüyada büyülü bez bebek görmek sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine işarettir.

Rüyada büyülü sabun görmek isteklerine kulak vereceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyülü kağıt görmek yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyülü kolye görmek kolay ve güzel bir hayatı olacağına, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına alamet eder.

Rüyada büyülü sözler söylemek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şahin pehlivan

Ruyada kendimi yabanci birinin evinin kapi girisinde gördüm kapinin girişinde üst tarafinda birbirine baglanmis üç adet çeyrek altin gördüm sonra o evin kapisindan iceri girdim tam karsimda altinda ateş yanan bir demir legenin içinde su ve suyun icinde gümüş renkte parlayan ve sürekli dönen bir yilan ve o yilanin o ev sahibine bir şekilde geçmişten ve gelecekten bahsettigini gördüm ve yilanin o evin sahibine anlattigi olayi ayni zamanda bir film şeridi gibi de gösteriyordu ve bunu bende gördûm