Rüyada burundan bağırsak çıkması

Rüyada burundan bağırsak çıkması mutlu olunacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burundan bağırsak çıkması gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdık belli konularda atacağınız adımlar veya alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir veya geçmiş çalışmalarınızı hatırlatarak yol gösterebilir.

Rüyada burundan bağırsak çıkması eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine delalet eder.

Rüyada ağızdan burundan bağırsak çıkması rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bağırsak tutmak yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bağırsak görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine inanılır.

Rüyada bağırsak dolması elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bağırsak kesmek kendisine istediklerini nasip edeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine delalet eder.

Rüyada çiğ bağırsak görmek rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada bağırsak temizlemek maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, insanlara yol göstereceğine delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.