Rüyada burun içi

Rüyada burun içi gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, hasretlerin biteceğine, seyahatlere katılacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada burun içi gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız sizi kısıtlayabilir veya istemediğiniz bir yoldan ilerlemeniz için sizi ikna etmeye çalışabilir.

Rüyada burun içi allah katında güzel mükafatlar almasına, yakında başlayacak aşk macerasına delalet eder.

Rüyada burun içinde burun görmek güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada burun kanaması sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, büyük bir yenilgi alacağına işaret eder.

Rüyada burun ellemek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada burun yaptırmak yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, kariyer sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada burun oymak çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burun sürtmek uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, daha sık bir araya geleceğine yorulur.

Rüyada burun çekmek dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments