Rüyada bursada olduğunu görmek

Rüyada bursada olduğunu görmek rahat bir nefes alınacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bursada olduğunu gördüyseniz:

  • İlginç görünen iş olanaklarını veya mevcut işinizde ilerlemenizi sağlayabilecek alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada bursada olduğunu görmek itibarda meydana gelecek değişikliğe, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalettir.

Rüyada bursada kaybolmak parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bursada olmak günaha gireceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına rivayet eder.

Rüyada bursada gezmek aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu doğurmak üzere olduğunu görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, biraz dinleneceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve doğurmak üzere olduğunu görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına işarettir.

Rüyada bebeği olduğunu ve öldüğünü görmek şan şöhret, itibar kazanacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına inanılır.

Rüyada öldüğünü ve mezarda olduğunu görmek büyük sıkıntılar içine gireceğine, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments