Rüyada bunak

Rüyada bunak deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bunak gördüyseniz:

  • Eğlenceli fikirler veya keyifli planlar söz konusu olabilir ya da bir şekilde kazançlı olacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bunak rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments