Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek

Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, üzgün olacağına, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boşanmak üzere olan eşini gördüyseniz:

  • Hayallerinize sınır koymak zorunda değilsiniz.

Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para işaret etmektedir.

Rüyada boşanmak üzere olan bi çifti bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına inanılır.

Rüyada boşanmak üzere olduğu eşini görmek daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına yorulur.

Rüyada boşanmak üzere olan bi çifti görmek işiyle nam salacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına yorulur.

Rüyada boşanmak üzere olan eşi görmek sıkıntıların bir anda biteceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayrılmak üzere olan eşini görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada boşanmak üzere olmak herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada eşinden boşanmak üzere olduğunu görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gökhan

Merhaba ben babasının evine giden en son boşanacağım diyen eşimi bu gün çalıştığım hastaneye geldiğini watsaba bebeğimin kilosunu bana söylemek için durum paylaştığını gördüm ancak görüntüde parke taslarını cekiyor sadece sesi geliyordu bu durumu belirtmek için bebeğime susmasını söylüyordu

Herhangi biri

Merhaba eşimle boşanma asmasindayim bi eve kizimi gormeye geliyordu babam beni evden atiyordu sen bunu nasıl eve alirsin diye ve biz onunla barışıyorduk ruyanin anlamini bana nolur aciklayin ondan nefret ediyorum boyle bi ruyayi gordugum için suan kendimden bile nefret ediyorum

Hakan aydın

Eşimle 4 yada 5 aydır ayri yaşıyoruz.ailesinde kalıyor. 10 yil mutsuzdum diyor. Rüyamda eşim bir çok arkadaşların yanına gelerek onlarla birlikte baska bir yere gidiyorlardı.Bende hic bişey demeden tek başıma yürüyordum arkamdan eşimin arkadaşı kosarak geliyordu beni dürttü gadi gel dedi bende o varsa ben yokum dedim ve sonrasını hatırlamıyorum anlami nedir hocam

Melih

Rüyamda boşanmak üzere olan eşimin evinde tanıdık birini görüyorum. Ve bana eşimle kaçamak ilişkisinin olduğunu söyledi.

Münür azar

Eşimle 7 aydır ayrı yaşıyoruz. Boşanma aşamasındayız 2mahkemeye cikacam. Gördüğüm rüya eşim rüyada eve geldi küçük eltisi gorumcesi evderuyada oluyor bu evin hali ne diyerekten kızıp bağırıyor sonra evi temizliyor. Bu rüya neye gelir

Gakgoş

Eşimle şuan boşanma aşamasındayız.arada çok büyük kavga oldu.ikimizde boşanmak istiyoruz.Rüyamda eşime bu yaptığın iyi mi oldu mutlu musun dedim.benim oğlum annem sürekli ağlamaya çalışıyor dedi.Rica etsem Rüyamı yorumlayabilir misiniz acaba?

Gakgoş

Allah razı olsun.çok sağolun.Teşşekür ederim

Ensar

Hiç bir sorun yokken babasının evine giden 3 aydır da orda çeşitli bahanelerle geri gelmeyerek sorun çıkaran eşimle 3 aydır ayrıyız ve mahkememiz devam ediyor. Dün akşam rüyamda gördüm.Rüyamda eşim ve benim ailemle hep beraber aynı evdeyiz ama aramızdaki soğukluk devam ediyor o benim sol yanımdaki koltukta oturuyor Konuşmaya başlıyoruz cümlelerini tam hatırlamıyorum ama pişman gibi konuşuyor bende onunla barışmak için can atıyorum ama tepkiliyim

Ensar1

Allah razı olsun teşekkürler

Ensar1

Boşanma devam eden eşim rüyamda yan koltukta iken kardeşim tepside çay getiriyor tam çayı alacakken annem den konu açılıyor hemen ayaklanıp gidiyor ben evden çıktı sanıyorum ve ayakkabı çantasını hazırlıyorum Baska Bi bölümden eşime abisi hadi acele diye sesleniyor o evin içinden çıkıyor.sonrasında ben o ve benim ailem cadde de yürüyoruz elini tutmak istiyorum oda şu durumda uygun olurmu dyr bende dini nikahlı karımın deyip elimi beline atıyorum sonra el ele biz arkada benm ailem önümüzde yürüyr

Ensar1

Teşekkürler Allah razı olsun

Sarya

3 aydır eşimden ayrı yaşıyorum rüyamda ayak dibimde 4 eşit parçaya ayrılmış siyah bir taş vardı ben eğilerek bir elimle taşı Bi yerde birleştiriyordum yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler