Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek

Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, üzgün olacağına, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boşanmak üzere olan eşini gördüyseniz:

  • Hayallerinize sınır koymak zorunda değilsiniz.

Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para işaret etmektedir.

Rüyada boşanmak üzere olan bi çifti bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına inanılır.

Rüyada boşanmak üzere olduğu eşini görmek daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına yorulur.

Rüyada boşanmak üzere olan bi çifti görmek işiyle nam salacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına yorulur.

Rüyada boşanmak üzere olan eşi görmek sıkıntıların bir anda biteceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayrılmak üzere olan eşini görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada boşanmak üzere olmak herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada eşinden boşanmak üzere olduğunu görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada boşanmak üzere olan eşini görmek

  1. Merhaba ben babasının evine giden en son boşanacağım diyen eşimi bu gün çalıştığım hastaneye geldiğini watsaba bebeğimin kilosunu bana söylemek için durum paylaştığını gördüm ancak görüntüde parke taslarını cekiyor sadece sesi geliyordu bu durumu belirtmek için bebeğime susmasını söylüyordu

    • Mürşid der ki,
      Görülen rüya sağlığa, iyiliğe ve keyfe işarettir. Rüya tabirine göre mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine; daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına; ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.