Rüyada birşey çırpmak

Rüyada birşey çırpmak temiz ve yeni bir sayfa açacağına, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine işarettir.

Rüyada birşey çırpmak gördüyseniz:

  • Hiçkimse hiçkimseyi tolere etme havasında olmayabilir.

Rüyada birşey ayıklamak aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birşey düşürmek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada birşey yakmak yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine işarettir.

Rüyada birşey saymak dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birşey temizlemek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, sevinçli bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada birşey kırılması maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada su ile birşey yıkamak hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada birşey görmemek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hasret çekileceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments